Zastrzeżenia prawne

Materiały dostępne na stronie internetowej dostępnej w domenie gwarna12.pl („Materiały”) dotyczą propozycji nabycia lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość położonego we Wrocławiu, ul. Gwarna 12, stanowiącego pokój w hotelu działającym pod nazwą Best Western Premier, a także zawarcia umowy dzierżawy nabytej nieruchomości z operatorem DOBRY HOTEL..

Materiały nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 lub 661 Kodeksu cywilnego. Wszelkie kalkulacje i dane dotyczące potencjalnych przychodów lub rentowności mają charakter przykładowy i mogą ulegać zmianą w zależności od powierzchni nieruchomości, jej ceny, warunków umowy dzierżawy, a także cen stosowanych w obiekcie i jego obłożenia.

Wskazana w Materiałach kwota przychodu stanowi prognozowany roczny przychód netto (bez podatku VAT, jednak przed naliczeniem podatku dochodowego) z tytułu dzierżawy lokalu na podstawie umowy zawartej z operatorem DOBRY HOTEL. Obłożenie stanowi wyrażony w procentach iloraz liczby zajętych miejsc noclegowych i ogólnej liczby dostępnych miejsc w obiekcie, średnio w skali danego roku. Wszelkie dane zawarte w Materiałach nie uwzględniają kosztów związanych z podatkami, nabyciem, utrzymaniem i sprzedażą nieruchomości.
Ewentualne przyszłe przychody z nieruchomości nie są gwarantowane, a ich wysokość może ulegać zmianie. Nabywając nieruchomości należy liczyć się z możliwością spadku ich wartości rynkowej, a także ograniczoną możliwością zbycia w określonym czasie oraz kosztami ponoszonymi w związku z ich utrzymaniem.

Autorzy Materiałów dołożyli wszelkich starań, aby informacje w nim zamieszczone były kompletne i zgodne z prawdą, nie są jednak w stanie zagwarantować ich poprawności i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich. Ceny i inne wartości przedstawione w niniejszym materiale mogą jednak ulegać zmianie, w szczególności w zależności od decyzji sprzedającego, a wszelkie wyliczenia dotyczące przyszłej wartości nieruchomości mają wyłącznie charakter przykładowy. Inwestując w nieruchomości należy liczyć się z możliwością spadku ich wartości rynkowej. Materiał nie stanowi oferty kupna ani sprzedaży żadnych instrumentów finansowych ani usług inwestycyjnych, pośrednictwa finansowego, doradczych czy podatkowych.

Gwarna Wrocław sp. z o.o. sp. k. ul. Wincentego Rzymowskiego 31, 02-697 Warszawa

Biuro sprzedaży

Chcesz poznać jeszcze więcej szczegółów?

e-mail: kontakt@pvi.com.pl

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy