Lokalizacja warta inwestycji

Lokalizacja

DLACZEGO WROCŁAW?

Wrocław zajmuje trzecie miejsce w kraju w rankingu najlepszych lokalizacji dla outsourcingu usług, przygotowanym przez Tholons. W 2018 roku Wrocław został wybrany w plebiscycie European Best Destinations najlepszą destynacją turystyczną w Europie. Wrocławski rynek usług hotelowych dynamicznie się rozwija.

Hotel usytuowany będzie przy ulicy Gwarnej, bezpośrednio przy skrzyżowaniu z ulicą Piłsudskiego, co zapewnia z jednej strony większy spokój gościom, a z drugiej stanowi doskonały punkt komunikacyjny. Zlokalizowany jest w nowym i nowoczesnym centrum miasta. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się duże centra biznesowe. W okolicy powstaje także nowe, ogromne centrum biznesowe premium, do którego swoje siedziby przenoszą wszystkie liczące się marki. W odległości kilku kroków znajdują się także przystanki tramwajowe i autobusowe. Hotel położony jest w odległości niecałych 200 metrów od neogotyckiego, wyremontowanego budynku Dworca Głównego, tuż po jego drugiej stronie. W ciągu 10 minut z hotelu będzie można dotrzeć pieszo do Rynku Starego Miasta, Opery Wrocławskiej i Narodowego Forum Muzyki, a w 7 min do największych centrów handlowych: Galerii Wroclavia, Galerii Dominikańskiej i Renomy. Kluczowe i najbardziej prestiżowe lokalizacje miasta znajdują się więc tuż w pobliżu hotelu.

CO PRZEMAWIA ZA INWESTYCJĄ WE WROCŁAWIU?

ATUTY LOKALIZACJI INWESTYCJI

Położenie hotelu w samym centrum Wrocławia, przy prężnie działającym Dworcu Głównym, ruchliwej ulicy Piłsudskiego, w doskonale skomunikowanym z resztą miasta miejscu, zapewni stałe zainteresowanie obiektem wśród turystów, gości biznesowych oraz grup konferencyjnych. Oto usytuowanie obiektu względem najważniejszych punktów miasta:

Dworzec PKP – 0,2 km

Zrewitalizowany w 2012 r., o przepustowości na poziomie 5 mln 600 tys. pasażerów rocznie.

Rynek Wrocławia – 0,9 km

Rynek Wrocławia – 0,9 km
miejsce organizacji wielu imprez. W 2012 r. przy okazji mistrzostw Europy w piłce nożnej Rynek był olbrzymią strefą kibica, w której bawiło się nawet ponad 30 tys. widzów, natomiast 200 tys. odwiedziło Rynek w noc sylwestrową w 2013 r.

Hala Stulecia – 3,0 km

Wpisana w 2006 r. na listę światowego dziedzictwa UNESCO, dostosowana do organizacji imprez masowych na 10 tys. osób.

Stadion – 9,0 km

Ponad 45 tys. miejsc. Stał się miejscem zawodów żużlowych, odbywają się tu także mecze futbolu amerykańskiego. Poza wydarzeniami sportowymi jest to także miejsce organizacji wielu imprez masowych.

Port lotniczy – 11,0 km

Oferuje regularne połączenia z 31 portami europejskimi, docelowa przepustowość to 7 mln pasażerów. W 2014 r. obsłużył ponad 2 mln pasażerów. Stabilny wzrost korzystających z lotniska we Wrocławiu to pozytywny sygnał dla branży hotelarskiej regionu.

Poznaj lepiej naszą inwestycję

więcej o inwestycji

Biuro sprzedaży

Chcesz poznać jeszcze więcej szczegółów?

e-mail: kontakt@pvi.com.pl

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy