DLACZEGO INWESTYCJA WE WROCŁAW CITY CENTER 
TO NAJLEPSZY WYBÓR DLA CIEBIE?

MASZ GWARANTOWANĄ
STOPĘ ZWROTU

STAJESZ SIĘ WŁAŚCICIELEM
POKOJU W PRESTIŻOWYM HOTELU

MASZ GWARANCJĘ WYJŚCIA Z INWESTYCJI
BEZ WZGLĘDU NA ETAP JEJ REALIZACJI

ZARZĄDZANIE HOTELEM JEST PO STRONIE
PROFESJONALNEGO OPERATORA

ZNAKOMITA LOKALIZACJA TO WROCŁAW CITY CENTER!

Click edit button to change this text.

Ogromny potencjał biznesowy i turystyczny Wrocławia

Jednym z najważniejszych czynników mającym największy wpływ na osiągnięcie sukcesu przez hotel jest dobór odpowiedniej lokalizacji.

W wielu przypadkach klienci poszukujący odpowiedniego hotelu na pierwszym miejscu stawiają właśnie lokalizację, odsuwając na dalszy plan proponowane przez sieć usługi. W przypadku wizyty biznesowej chcemy mieć nocleg, z którego szybko dotrzemy w miejsce, gdzie organizowana jest konferencja czy targi. Natomiast w czasie wyjazdu turystycznego interesuje nas przede wszystkim bliskość głównych atrakcji danego miasta.

Znakomita lokalizacja to wizytówka WROCŁAW CITY CENTER. W połączeniu z atrakcyjną ceną oraz wysokim standardem jakości oferowanych usług, stanowi o możliwości doskonałego ulokowania kapitału.

WROCŁAW CITY CENTER spełnia wymagania

Wybór miejsca pod inwestycję WROCŁAW CITY CENTER został poprzedzony szczegółową analizą opłacalności i racjonalności umiejscowienia hotelu w tym właśnie miejscu. Dzięki położeniu w samym sercu Wrocławia, między Rynkiem, galeriami handlowymi, dworcem PKP i PKS i niezliczonymi atrakcjami turystycznymi jesteśmy przekonani, że corocznie hotel odwiedzać będzie setki gości w celach turystycznych jak i biznesowych.

Zlokalizowanie WROCŁAW CITY CENTER pozwala zaoszczędzić czas przeznaczony na dojazdy i daje możliwość swobodnego przemieszczania się zarówno w obrębie miasta przy okazji wszelkiego rodzaju konferencji, targów i innych eventów jak i łatwy dostęp do autostrady, szybkich pociągów czy lotniska.

Click edit button to change this text.

Skontaktuj się z nami żeby poznać szczegóły!

Odpowiednia lokalizacja jest kluczem do zadowolenia Gości!

DWORZEC PKP

Stąd dojedziesz szybkim pociągiem do największych miast Polski i Europy. Stacja kolejowa Wrocław Główny położona jest o kilka minut od CITY CENTRU Wrocław.

LOTNISKO

Europa i świat o kwadrans. 8 kilometrów dzieli CITY CENTRUM Wrocław od lotniska gdzie czekają regularne połączenia z ponad 30 miastami na całym świecie.

SAMOCHODEM

Z CITY CENTRUM Wrocław dojedziesz do autostrady w zaledwie kilka minut minimalizując ryzyko korków. Nie ma kierunku, który byłby zbyt odległy.

KOMUNIKACJA MIEJSKA

W okolicy CITY CENTRUM Wrocław znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej. Dzięki temu bezproblemowo dojedziesz w każdy zakątek miasta.

RYNEK WROCŁAWSKI

Liczne zabytki Starego Rynku i okolic dają możliwość ciekawego spędzenie czasu na zwiedzaniu i poznawaniu historii Wrocławia. To miejsce jest zawsze żywe, pełne ludzi i ciekawych wydarzeń.

TERENY ZIELONE

Wrocław od dawna nazywany jest miastem zieleni. Wybierając się na spacer z CITY CENTRUM Wrocław szybko można znaleźć liczne parki oraz miejsca spokojne i otoczone naturą.

MIEJSCA KULTURY

Wrocław – Europejską Stolicą Kultury 2016 to nie przypadek. W najbliższym otoczeniu hotelu znajduje się sporo miejsca na najróżniejsze muzea, galerie, kina, teatry, forum muzyki.

ZAKUPY

Doskonałe usytuowanie CITY CENTRUM Wrocław sprawia, że wszystkie potrzeby zakupowe możemy zrealizować w zasięgu wzroku w galeriach handlowych lub licznych pomniejszych sklepach.


BIURO SPRZEDAŻY

Masz wątpliwości? Zadzwoń do nas!

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania!

tel: (sprawdź numer)

e-mail: sprzedaz@gwarna12.plStandard i jakość GWARANTOWANA przez:

best-western-logo